Naravna krema za obraz Vrtnica – Sladkost

29,00

(5 mnenj strank)

32 na zalogi

Brezplačna dostava po Sloveniji za vsa naročila nad 60€.

  • Hitra dostava
  • Izdelano z ljubeznijo
Varen nakup

☑️ intenzivno neguje vse tipe kože – tudi občutljivo, razdraženo in suho kožo

☑️ učinkovito deluje proti staranju kože in nastajanju gub

☑️ kožo varuje pred izsuševanjem in spodbuja njeno obnavljanje

☑️ deluje blago antiseptično in protibakterijsko – primerna za nego aknaste kože

☑️ primerna tudi kot zaščitna nega razdražene moške kože po britju

Naravno, vegansko, slovensko, ni testirano na živalih.

Naravna krema za obraz Vrtnica
Naravna krema za obraz Vrtnica – Sladkost
29,00

[contact-form-7 id=”12657″ title=”Kontaktni obrazec”]

Božanska naravna krema Vrtnica učinkovito deluje proti staranju tvoje kože. Učinkuje na vezno tkivo, izboljšuje njeno delovanje, krepi strukturo in kožno bariero. Vsebuje tudi eterično olje hmelja, ki omogoča, da učinkovine prodrejo v globlje plasti kože.

Naravna krema za obraz Vrtnica iz hmelja – za napeto in mlado kožo

  • intenzivno neguje vse tipe kože, tudi občutljivo, razdraženo, suho in aknasto kožo
  • kožo varuje pred zunanjimi vplivi, jo mehča in globinsko vlaži
  • učinkovito deluje proti staranju kože in nastajanju gub
  • kožo varuje pred izsuševanjem in spodbuja njeno obnavljanje
  • deluje blago antiseptično in protibakterijsko
  • deluje kot afrodiziak in ti pomaga začutiti pravo strast do življenja

Komu je namenjena?

  • Če imaš suho kožo.
  • Če se boriš z občutljivo kožo ali aknami
  • Če si želiš pomiriti kožo po britju.
  • Če imaš zrelo kožo, ki potrebuje bogato nego.
  • Če si želiš odlične podlage pred ličenjem, saj se krema dobro vpije in ni mastna.
  • Za učinkovito delovanje proti staranju tvoje kože in nastajanju gub.
  • Če je tvoja koža utrujena in brez sija.

Naravne sestavine za pomlajevanje

GLAVNE AKTIVNE SESTAVINE

RASTLINSKI IZVLEČKI: eterično olje hmelja, vrtnica

RASTLINSKA OLJA: jojobino olje, mandljevo olje

Krema je naravna in slovenski proizvod. Ne vsebujejo barvil, umetnih arom in mineralnih olj, parafina. Vse sestavine so rastlinskega izvora. Ni testirano na živalih.

Izdelano v malih serijah

Če si želiš dišeče in sproščuječe aromaterapije vsak dan in če si želiš da tvoj obraz zasije od mladostne svežine, potem je čas da si privoščiš vrhunsko naravno kremo Vrtnica.

2 v enem: Kremica se odlično obnese tudi kot odstranjevalec ličila, zaradi nekomedogene formule je dovolj nežna in hkrati učinkovita, tudi za najbolj občutljive.

Zaloga je omejena, saj butično kozmetiko izdelujemo v manjših serijah.

Zato ne čakaj in si privošči svoj eliksir mladosti.

Za odlično podporo negi kože na obrazu ti priporočamo uporabo Naravnega pilinga za obraz in Naravnega seruma za nego okrog oči.

Dodatne informacije

Teža86 g

Uporaba

  • kremo zjutraj in zvečer s krožnimi gibi nanesi na kožo obraza
  • kremo lahko uporabljaš za razvajanje celotnega telesa.

Sestavine

Krema je naravna, veganska in slovenski proizvod. Izdelek ne vsebuje barvil, umetnih arom in mineralnih olj, na primer parafina. Vse sestavine so rastlinskega izvora. Ni testirano na živalih.

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Squalane, Glycerin, Simmondsia Chinensis Oil, Caprylic/Capric Triglycerides, Glyceryl Stearate SE, Microcrystalline Cellulose, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Humulus Lupulus (Hops) Stem Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium sorbate, Limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool.

50 ml

Hraniti na sobni temparaturi.

Odgovorna oseba: Martina Fele

5 mnenj za Naravna krema za obraz Vrtnica – Sladkost

  1. Družba MERKABA d.o.o., ki je lastnica spletne trgovine, zagotavlja, da so mnenja oddali samo dejanski kupci izdelkov oziroma njihovi uporabniki, saj lahko mnenje na spletni trgovini oddajo le tisti kupci, ki so izdelek kupili prek spletne trgovine in so po nakupu prejeli elektronsko sporočilo z možnostjo oddaje mnenja za kupljen izdelek. Takšno sporočilo, da lahko kupec odda mnenje oziroma oceno izdelka, kupec prejme 2-3 tedne po opravljenem nakupu. Oddaja mnenja ni obvezna. Kupec je pri oddaji mnenja prek elektronskega sporočila, ki ga je prejel, usmerjen na spletno stran, kjer poda svoje mnenje, prav tako pa lahko artikel oceni z eno (slabo) do pet (odlično) zvezdic – ta ocena pa za oddajo mnenja ni nujna, saj lahko poda tudi zgolj pisno mnenje. Po preverjanju s strani upravljalca spletne strani so objavljene vse ocene in mnenja kupcev, ne glede na izražanje pozitivnih ali negativnih lastnosti in mnenja o izdelku. Ocene in mnenja so podana izključno s strani dejanskih kupcev in niso na nikakršen način sponzorirane. Mnenja, ki bodo vsebovala žaljivo ali sovražno vsebino (kletvice, rasizem, spodbujanje k sovraštvu ipd.) do drugih posameznikov, stvari ali čutečih bitij ne bodo javno objavljena. Več o oddaji mnenj oziroma ocen izdelkov, si lahko preberete v pogojih poslovanja, ki so dostopni: Pogoji poslovanja .

    Mateja

    Vrtnica je moja najljubša krema, odkar sem jo odkrila je ne sme zmanjkati. Kljub temu, da imam zelo občutljivo kožo, mi odgovarja. Moja koža je gladka, brez rdečih predelov. Tudi gubice so manj vidne, odkar jo upoabljam. Hvala

  2. Katja Golob (preverjena stranka)

    Pozdravljeni,
    z vašimi izdelki sem zelo zadovoljna. Najbolj mi odgovarja krema Vrtnica, ki kožo naredi lepo, gladko, se takoj vpije, ni mastna, ne nastanejo mi potne kapljice pod nosom, ko stopim iz mrzlega zraka v topel prostor, kar se mi je zgodilo pri večini krem. Prva krem je bila Verbena, ampak mi Vrtnica veliko bolj odgovarja.
    Serum Grace pa kožo pod očmi naredi bolj gladko, temni podočnjaki so manj vidni.
    Lep pozdrav
    Katja

  3. Metka

    Zelo sem zadovoljna z vašimi izdelki.
    Hvala
    Lp.

  4. Petra

    Pozdravljeni,

    z vašimi artikli sem zelo zadovoljna.

    Krema ze obraz vrtnica je čudovita. Čutim kako kožo dobro nahrani in njen vonj me popelje v občutek brezčasnosti.

    Hvala vam za tako kvalitetne in unikatne izdelke. Lahko potrdim, da služijo svojemu namenu in prinašajo veselje v moje življenje.

    Lep dan želim🐞

    Petra

  5. Anita

    No krema za obraz pa moram povedati, da mi zelo odgovarja.
    Imam namreč kar zahtevno kožo na obrazu, nagnjeno k rdečici in hrati tudi suho.
    Ta krema mi kožo prav umiri. Je pa to kremo začel uporabljati tudi moj mož, ki ima še bolj problematično kožo
    in mu tudi odgovarja ( tako da krema je ok tudi za moške;) ).
    Sem zelo zadovoljna.

    Lep pozdrav.

    Anita

Samo prijavljeni uporabniki, ki so kupili ta izdelek, lahko napišejo mnenje.